Fotovoltaická elektrárna / Photovoltaic / Photovoltaik

Fotovoltaické elektrárny

Instalace fotovoltaické elektrárny sice vyžaduje počáteční investici, ale postupně se vrátí v podobě nižších výdajů za elektřinu. Fotovoltaické panely nejsou jen zdrojem pro výrobu elektřiny, ale energii z nich lze využít i pro vytápění nebo ohřev vody. Fotovoltaická elektrárna představuje ideální způsob, jak nejen snížit náklady na elektřinu, ale také dosáhnout vlastní energetické soběstačnosti. Poskytneme vám individuální návrh nejefektivnějšího řešení fotovoltaiky s ohledem na úspory, ekologičnost a soběstačnost Vaší firmy.
-----
Provádíme technologické dodávky a generální dodávky projektů na klíč. Zajistíme studii, návrh řešení, projekční část, výrobu, montáž i kompletaci. Jsme tu pro všechny střední a velké podniky, které chtějí řešit svou energetickou optimalizaci.

MÁM ZÁJEM O KONZULTACI

Fotovoltaika pro každého

Na základě poptávky s Vámi zkonzultujeme Vaše požadavky na řešení a možnosti návrhu. Připravíme pro Vás studii provedilnosti, kde zhodnotíme náklady, úspory a realizovatelnost fotovoltaické elektrárny na firemním objektu.
Na základě vašich požadavků připravíme finální projekt s cenovou kalkulací vaší fotovoltaické elektrárny pro Váš podnik.

Fotovoltaická elektrárna / Photovoltaic / Photovoltaik

Jak to s námi funguje

Hledám řešení

  1. Analýza a diagnostika
  2. Návrh řešení optimalizace provozu
  3. Vyčíslení úspor
  4. Vyhodnocení návratnosti
  5. Studie proveditelnosti

Již mám řešení

  1. Dokumentace pro umístění stavby
  2. Dokumentace pro stavební povolení
  3. Dokumentace pro provádění stavby
  4. Technický dozor
  5. Provádění Správce stavby nebo Technického dozoru